Badz na miejscu awarii tak szybko, jak to tylko mozliwe

Każdy, kto zarządza flotą, wie jak skomplikowane jest to wyzwanie oraz ile wymaga zaangażowania. Bardzo wiele zmiennych sytuacji, najczęściej ogromna ilość pojazdów, a przez to niestety również problemów do rozwiązania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wszelkich służb sektora usług publicznych. Awaria, np. sieci gazowej czy elektrycznej, może nie tylko stanowić znaczne utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu, ale stanowi często zagrożenie dla ludzkiego życia. Odpowiednio szybka reakcja ma więc kluczowe znaczenie. W usprawnieniu działań mogą pomóc rozwiązania telematyczne, które oferuje m.in. platforma WEBFLEET.

Czym jest WEBFLEET i w jaki sposób pomaga zarządzać flotą?

WEBFLEET to znany w branży na całym świecie, najnowocześniejszy system zarządzania flotą, doceniany za kompleksowość oraz niezawodność obsługi. Jest platformą internetową, która gromadzi i analizuje wszystkie informacje związanie z flotą. Między innymi:

– Pokazuje w czasie rzeczywistym umiejscowienie każdego z pojazdów.

– Aktualizuje i wyświetla najlepsze mapy wraz z informacjami drogowymi, które mają wpływ na czasy i trasy przejazdów.

– Wskazuje problemy występujące na drogach.

– Monitoruje sposób jazdy kierowców, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo floty, ale również na zużycie paliwa, a przez to ekonomię działania.

– Kontroluje stan pojazdów, co umożliwia lepsze planowanie przeglądów.

– Automatycznie raportuje wszystkie działania.

Wszystkie te dane pozwalają optymalnie planować trasy poszczególnych pojazdów, odpowiednio przydzielać zadania kierowcom, sprawdzać czas potrzebny na dojazd w konkretne miejsce, w skrócie – ekonomiczniej i wydajniej zarządzać całą flotą.

WEBFLEET w zarządzaniu flotą dla sektora usług publicznych

W sektorze usług publicznych szczególnie ważna jest terminowość, niezawodność i fachowość. Dodatkowo liczy się spełnianie wielu specyficznych wymagań prawnych, jak na przykład profesjonalne raportowanie działalności.

WEBFLEET jest systemem, dzięki któremu istotnie usprawnisz poziom serwisu dla branży usług publicznych. Najlepiej przedstawić to na przykładzie. Jeśli pracujesz w firmie zarządzającej publicznymi sieciami energetycznymi, dobrze wiesz, że każda awaria oznacza olbrzymie straty i niezadowolenie odciętych od prądu użytkowników. W takich sytuacjach najbardziej liczy się czas naprawy każdej z usterek.

Po otrzymaniu zgłoszenia, WEBFLEET pomoże wybrać kierowcę, który w najkrótszym czasie jest w stanie dotrzeć do miejsca awarii, poda najlepszą i najszybszą trasę, poinformuje o dokładnym czasie przybycia. W razie problemów komunikacyjnych, sprawnie wskaże alternatywną drogę i powiadomi o możliwym opóźnieniu.

Co ważne, do danych mamy dostęp zdalnie, z dowolnego miejsca, co znacznie zwiększa elastyczność naszego działania. Po każdym zleceniu system WEBFLEET automatycznie generuje wyczerpujące raporty, które pomagają ograniczyć czas pracy administracyjnej i stanowią dokumentację naszych działań dla usługobiorcy.

Inspirowane: Obsługa tachografu cyfrowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here