Wozki widlowe Linde

Wózki widłowe są niezbędne na wszelkiego typu halach produkcyjnych, magazynach, portach, fabrykach i wielkopowierzchniowych sklepach. Producenci wózków prześcigają się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, wpływających na produktywność, ekonomię czy komfort pracy ich operatorów.

Linde – autorskie rozwiązania technologiczne

Choć producentów wózków widłowych jest naprawdę wielu, okazuje się, że to wózki widłowe Linde są najczęściej wybieranymi na polskim rynku. Co sprawia, że cieszą się one dużym zainteresowaniem?

Linde Material Handling to niemieckie przedsiębiorstwo działające na skalę światową. Należy ono do czołówki producentów wózków widłowych oraz urządzeń do obsługi techniki magazynowej. Firma oferuje ogromny wachlarz różnych modeli, które nadają się do transportu towarów o wadze do 8000 kilogramów. Katalog ich produktów to m.in. wózki elektryczne, spalinowe, paletowe, logistyczne czy autonomiczne.

Pojazdy te wyposażone są w autorską technologię napędową, którą cechuje wysokowydajny system trakcji i doskonała precyzja kierowania pojazdem. Zastosowanie osi kompaktowej (która nie wymaga konserwacji) oraz odpowiednich podzespołów umożliwia sterowanie wózkiem z ogromną dokładnością. Wpływa to bez wątpienia na produktywność i wygodę pracy z wykorzystaniem wózka. Autorska technologia dotyczy takie kwestii bezpieczeństwa – producent stworzył szereg rozwiązań, które mają chronić operatorów.

Co więcej, wózki widłowe konfigurowane są indywidualnie zgodnie z potrzebami klientów.  Dostosowanie konkretnego modelu do warunków, w jakich będzie wykorzystywany, a także do powierzchni, po jakiej będzie się poruszał, umożliwia optymalizację kosztów i wydajności urządzenia. Świetnie sprawdzają się w każdej gałęzi przemysłu oraz handlu.

Dodatkowo, na popularność marki ma wpływ łatwa dostępność do serwisu i części do wózków widłowych Linde. Nawet w przypadku poważnych awarii można spodziewać się, że w warsztacie oferującym renowację i modernizację wózków widłowych, znajdziemy specjalistów dokładnie znających specyfikę modeli od niemieckiego producenta.

Podsumowanie

Warto na koniec podkreślić raz jeszcze, że wózki widłowe Linde są bardzo bezpieczne dla operatorów. Zaawansowanie technologiczne i indywidualna konfiguracja modelu stosownie do potrzeb klientów przyciąga większe zainteresowanie. Warto jeszcze wspomnieć, o wysokiej żywotności i dużej dostępności części do wózków widłowych Linde. Koszty eksploatacji są niewielkie, za to wygoda i wydajność pracy powodują, że wielu przedsiębiorców kupuje wózki wyłącznie od niemieckiego producenta.

źródło: lubritech.com.pl – części do wózków yale

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here