Jakie-atrakcje-czekaja-na-Ciebie-w-Patchwork-design-hostel-–-przeglad-wydarzen

Często podróżujesz, a Twoje drugie imię to „obieżyświat”? A może całe Twoje życie jest obecnie jedną, wielką podróżą? Kochasz nowe miejsca, smaki, ludzi i opowieści z całego świata? Masz już dość noclegów w nudnym hostelu o pustych ścianach, w którym nic się nie dzieje, a goście traktowani są dosyć przedmiotowo? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z powyższych pytań, koniecznie zajrzyj do Patchwork Design Hostel. Hostel zlokalizowany jest w stolicy naszego kraju i jest miejscem, w którym gości nowoczesność, różnorodność i ciekawość świata.

Patchworkowe eventy

Jeżeli chcesz stać się częścią tętniącej życiem stolicy, Patchwork Design Hostel zapewne będzie dobrym miejscem na nocleg. Sercem hostelu jest ukryty w piwnicy, nastrojowy pub, w którym stale gości dobry nastrój i świetna zabawa. W lokalu regularnie organizowane są rozmaite wydarzenia, takie jak:

  • Pub quiz – to atrakcja, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje typu „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”. Jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii oraz zdobywanie nagród. W Patchwork Design Hostel zwycięzcy zgarniają kufel zimnego piwa. Pub quiz jest świetną okazją do nawiązania nowych znajomości.
  • Pub games – beer pong, planszówki, karty, gry językowe – hostel w Warszawie oferuje naprawdę różne rodzaje integracyjnych gier, które na pewno będą przyjemną formą rozrywki.
  • Language exchange – wieczory wymiany językowej organizowane w warszawskim hostelu z pewnością będą dobrą okazją do podszkolenia swoich umiejętności językowych.
  • Karaoke – jeżeli pragniesz w końcu zabłysnąć na scenie i zaprezentować swój talent, wykonanie ulubionego utworu z grupą przyjaciół na pewno będzie ku temu dobrą okazją.
  • Lekcje samby – hostel w Warszawie oferuje również naukę samby dla miłośników karnawału w Rio de Janeiro. Mieszkańcy Patchwork Design Hostel będą mogli czynić postępy pod okiem prawdziwych profesjonalistów.
  • Music night i themed party – w hostelowym pubie regularnie organizowane są również eventy muzyczne, takie jak „Indie night”, „Back to the 80’s” czy „Electro waves”. Dużą popularnością cieszą się również imprezy przebierane, podczas których organizowane są specjalne konkursy czy promocje.
  • Movie night – dla podróżnych zmęczonych zwiedzaniem hostel w Warszawie oferuje natomiast wygodne kanapy w common roomie, gdzie można odpocząć, obejrzeć telewizję, poczytać książkę lub skorzystać z internetu. Cyklicznie organizowane są również piżamowe movie nights, podczas których hotelowi goście zaopatrzeni w ulubione przekąski mogą obejrzeć swoje ulubione filmy lub nowości kinowe.

Patchwork wie co aktualnie oferuje stolica

Patchwork Design Hostel to jedyny hostel w Warszawie, w którym poczujesz się jak w rodzinie. Pracownicy hostelu chętnie podpowiedzą, gdzie znajdują się najpopularniejsze stołeczne kluby, gdzie serwują najsmaczniejszą włoską pizzę czy jaką wystawę lub muzeum warto zwiedzić. Każdy mieszkaniec hostelu na pewno pozna też sekrety stolicy i przydatne wskazówki dotyczące komunikacji, najciekawszych miejsc czy bieżących eventów.

Jeśli planujesz wypad do Warszawy w pojedynkę lub z grupą znajomych i zależy Ci na świetnej zabawie bez nadmiernego obciążania swojego budżetu, Patchwork Design Hostel, mieszczący się przy modnym deptaku na ulicy Chmielnej, czyli w samym centrum stolicy, zapewne będzie dobrym miejscem na nocleg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here