infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa DermaOXY pozwala uzyskać promienny i dużo młodszy wygląd. Jest to odpowiedź naszych czasów na stosowany przez lata botoks, a dzięki zabiegowi można znacznie wygładzić zmarszczki, wypełnić usta, nadać jędrność skórze, a nawet stymulować porost włosów. Co warto wiedzieć o tym zabiegu przed podjęciem decyzji?

Na czym polega infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa DermaOXY to skuteczne połączenie dwóch różnych technologii, a mianowicie wprowadzenia aktywnie działającego serum w skórę oraz terapii czystym tlenem, który musi być odpowiednio stężony. Serum składa się ze skoncentrowanych składników aktywnych takich, jak kwas hialuronowy, antyoksydanty, witaminy, minerały i wyciągu z jadu węża. Składniki te mają silne działanie wygładzające i nawilżające, a z kolei hiperbaryczny tlen pod dużym ciśnieniem pomaga wprowadzić je w najgłębsze warstwy skóry, gdzie będą pracowały najefektywniej.

Jakie są efekty po zabiegu?

Zabieg DermaOXY powoduje, że skóra zostaje natleniona, a w rezultacie metabolizm komórek zostaje znacząco przyśpieszony. Powoduje to nie tylko poprawę w funkcjonowaniu istniejących komórek, ale również zwiększa szansę na to, że nowe komórki będą miały dużo większy potencjał energetyczny. Infuzja tlenowa na twarz, szyję oraz dekolt skutkuje przede wszystkim wypełnieniem i wygładzeniem zmarszczek na twarzy i wokół oczu, wypełnieniem ust, wyrównaniem struktury oraz kolorytu skóry, rozjaśnieniem cery oraz głębokim nawilżeniem na poziomie komórkowym. Wszystko to bezpośrednio wpływa na to, że skóra twarzy, szyi i dekoltu prezentuje się estetycznie, a przede wszystkim jest elastyczna i promienieje. W przypadku zabiegu stosowanego na skórze włosów, rezultat będzie równie imponujący. Infuzja tlenowa sprawi, że będą rosły szybciej, staną się mocniejsze, gęste i błyszczące, a skóra głowy będzie optymalnie nawilżona

Czy warto się zdecydować na infuzję tlenową?

Infuzja tlenowa DermaOxy to zabieg, którego efekty są widoczne natychmiast. Może więc okazać się błyskawicznym ratunkiem dla osób, które chcą szybko poprawić kondycję swojej skóry. Dla zachowania długotrwałych efektów warto zdecydować się na kilka sesji zabiegowych w odpowiednich odstępach. Zabieg ten został opracowany przez specjalistów z Danii z myślą o ludziach, którzy chcą cieszyć się młodzieńczym wyglądem i pragną spowolnić procesy starzenia. Jest świetną alternatywą dla bardziej inwazyjnych i bolesnych zabiegów mających na celu dokładnie te same efekty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here