W naszym życiu co raz częściej sięgamy do nowinek związanych z technologią. Nasze przedmioty, które posiadamy zamieniamy na nowe, zmodernizowane w lepszej wersji. Choć niektóre na pierwszy rzut oka mogą wydawać się takie same, to opis produktu i tak przemawia nam, abyśmy go kupili.

Samsung Infinity Flex

O informacjach tego gadżetu dowiedzieliśmy się w listopadzie, ubiegłego roku. Jest to nowość jednego z koreańskich producentów. Samsung zaprezentował światu urządzenie z wyświetlaczem Infinity Flex. Przypomina on składany smartfon albo smartfon z elastycznym, rozwijanym ekranem. Na obecną chwilę w internecie nie znajdziemy za wiele informacji o jego specyfikacji technicznej. Niektórzy czekają z niecierpliwością na ten produkt, choć są też tacy, którzy uważają, że to kolejny niewypał firmy Samsung.

Apple Watch Series 4

Pewnie, każdy z nas kojarzy firmę Apple. Chociaż nie jest to taki hit jak iPhone, to firma Apple zapewnia nas, że cały czas pracują nad jeszcze lepszą wydajnością. Gadżet ten cieszy się bardzo dużą popularnością co pokazują wykresy sprzedaży produktów Apple.Premiera najnowszej generacji też odbyła się w cieniu debiutu nowych iPhone’ów, ale Watch z pewnością zasługuje na większą uwagę. Producent zmniejszył ramkę, dzięki czemu klienci mają do dyspozycji o jedną trzecią większy ekran. O zegarku najgłośniej słychać w USA, gdzie zdobył swoich miłośników funkcjami zdrowotnymi, np. może wykonać badanie EKG.

Bose sleepbuds

Niektórzy z nas mogą mieć problemy z zasypianiem, z powodu choroby lub po prostu głośnych sąsiadów. Są to słuchawki niwelujące hałas. Najtańsze i też skuteczne stopery do uszu możemy zakupić w aptece. Firma Bose postanowiła zrobić takie stopery w bardziej technologicznym stylu, tworząc je na kształt naszego ucha oraz możemy słuchać w nich usypiających dźwięków, jak np. odgłos fal, szelest liści lub szum wiatru. Wszystko możemy kontrolować i ustawiać w aplikacji na smartfonie. Są to słuchawki bezprzewodowe więc trzeba pamiętać o ładowaniu. Czas pracy takiego gadżetu to około 16 godzin. Największą wadą słuchawek jest ich niemała cena, bo trzeba za nie zapłacić aż 1200 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here