Przez wiele lat dowiadujemy się o nowych gadżetach. Niektóre, dzięki swojemu zastosowaniu mogą nas zaskoczyć. Zamiast cieszyć się tym co mamy, czekamy na nowości. W tym artykule przedstawię kilka gadżetów, które zasługują na chwilę naszej uwagi.

Problemy z poranną pobudką

Dla wielu z nas poranne wstawanie jest sporym wyzwaniem, jednak dzięki pomysłowemu budzikowi może się to odmienić nawet największym śpiochom. Budzik ten polega na trafieniu laserem w tarcze budzika, dopóki nie trafimy w cel, głośny dźwięk budzika nie pozwoli nam przedłużyć snu. Dopiero gdy uda nam się trafić w środek tarczy budzik przestaje hałasować. Koszt takiego gadżetu to około 60 zł.

Magiczne pióro

Drukarki 3D w bardzo szybkim tempie wdrożono do życia codziennego. Koszt takiej drukarki to minimum kilka tysięcy za dobry sprzęt, lecz ludzie wpadli na pomysł, aby zrobić długopis, dzięki któremu przy użyciu plastikowego sznurka możemy tworzyć przedmioty, które tylko przyjdą nam do głowy. Jest to tańsza alternatywa wspomnianych drukarek 3D. Gadżet ten świetnie nadaje się na prezent, nie tylko dla dzieci. Z pewnością ucieszą się miłośnicy technologii. Koszt takiej zabawki to ok. 200 zł.

Retrosłuchawka

Ten gadżet na pewno znajdzie miłośników, którzy pamiętają przyjemnie wyprofilowany kształt plastikowego, albo nawet bakelitowego, telefonu z tarczą. Taki gadżet może wywołać uśmiech na twarzy znajomych, bo w dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do smarfonów z płaskim ekranem, który nie daje takiego samego komfortu jak wyprofilowana słuchawka. Sposób łączenia takiego gadżetu jest bardzo prosty – końcówkę kabla jack 3,5 mm wpinamy do wejścia słuchawkowego w telefonie. Cena takiego gadżetu waha się w granicy 30 zł.

Leniwy kubek

Z pewnością większa część ma problemy z porannym dobudzeniem się i z pomocą przychodzi kawa, lecz nie zawsze mamy siły aby ją zrobić. Leniwy kubek z pewnością pomoże nam w przygotowaniu kawy. Po naciśnięciu specjalnego przycisku, kubek sam wymiesza nam kawę. Dzięki niemu nie tylko zaoszczędzimy energię, lecz będzie budził ciekawość domowników. Dzięki zamykanej pokrywce może równie dobrze służyć jako przenośny kubek – a jego cena nie jest wyższa niż cena przeciętnego kubka termicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here