Sprzątanie po zmarłym to wyzwanie dla każdej firmy działającej w branży usług zachowania czystości. Dokładamy wszelkich starań, by stale dopracowywać nasze techniki pracy, pamiętając, że w tego rodzaju zleceniach liczy się przede wszystkim czas dotarcia na miejsce i zastosowanie odpowiednich, nowoczesnych technologii dezynfekcji. Kastelnik to doświadczona, rodzinna firma z Katowic, działająca w branży od 2013 roku, oferująca niezwykle szeroki wachlarz usług związanych z utrzymaniem czystości, skierowanych do instytucji publicznych, zakładów przemysłowych, ale również klientów indywidualnych. Stale rozwijana oferta, a także bazowanie na nowoczesnych rozwiązaniach, technologiach i specjalistycznych szkoleniach pracowników, pozwala spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, realizując najtrudniejsze zlecenia. Trudno znaleźć w branży firmę, która w tak profesjonalny sposób realizuje zlecenia związane ze sprzątaniem po zmarłych. Błyskawicznie docieramy do klientów na terenie całego kraju, wiedząc, że dynamiczna reakcja i niezawodność to gwarancja zadowolenia zleceniodawców. Działamy przez cały rok, siedem dni w tygodniu, przyjmując zlecenia przez całą dobę.

  • Sprzątanie po zmarłych – szeroki wachlarz usług

  • Sprzątanie po zmarłych – przygotowanie i etapy pracy

  • Kastelnik – jeden z liderów rynku specjalistycznych usług sprzątających

Sprzątanie po zmarłych – szeroki wachlarz usług

Wśród usług sprzątania po zmarłych oferujemy: sprzątanie po zmarłych w mieszkaniach prywatnych i instytucjach publicznych, kompleksowe czyszczenie miejsce skażonych biologicznie, specjalistyczne sprzątanie po wypadkach w zakładach przemysłowych i wypadkach komunikacyjnych, dezynfekcję funeralną, likwidowanie szkodliwych toksyn po rozkładzie zwłok, ozonowanie pomieszczeń socjalnych po zgonie pracownika, usuwanie zapachu śmierci z rzeczy po zmarłej osobie, transport i utylizację odpadów wtórnych z miejsc zgonu, usuwanie skażonych biologicznie przedmiotów w spalarni termicznej, sprzątanie po samobójstwach i morderstwach, dezodoryzację pomieszczeń po zgonach oraz zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce dotyczącej tych usług (https://www.kastelnik.pl/sprzatanie-po-zmarlym-3/).

Sprzątanie po zmarłych – przygotowanie i etapy pracy

Przed przystąpieniem do sprzątania w mieszkaniu, w którym nastąpił zgon, nie wolno otwierać okien i wietrzyć pomieszczenia. Wszelkie tapicerowane meble, na których pozostały ślady krwi po denacie, należy przekazać do termicznej utylizacji. Co naturalne, do momentu całkowitej dezynfekcji lokalu nie można w nim zamieszkiwać. Po zleceniu specjalistycznej usługi sprzątania po zgonie w lokalu wykfalifikowana ekipa pojawia się na miejscu w najkrótszym możliwym czasie, by przystąpić do wstępnej dezynfekcji, polegającej w dużej mierze na odkażeniu powietrza. Następnie zabezpieczone zostają skażone przedmioty i meble, które podlegać będą odkażeniu lub, jeżeli jest to konieczne ze względu na zaawansowanie skażenia – utylizacji w specjalnych warunkach. Dopiero wtedy można rozpoczynać właściwą dezynfekcję z użyciem specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technologii.

Kastelnik – jeden z liderów rynku specjalistycznych usług sprzątających

Jesteśmy jednym z liderów w kategorii usług sprzątania po zmarłych, od 2013 roku stale rozwijającym zakres wykonywanych prac. Działamy przez całą dobę 365 dni w roku na terenie niemal wszystkich większych miast naszego kraju. Dzięki wykfalifikowanej kadrze, stale poszerzającej kompetencje w ramach specjalistycznych szkoleń, oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, niezbędnego przy tego rodzaju zleceniach, likwidujemy wszystkie chorobotwórcze drobnoustroju powstałe po rozkładzie zwłok, morderstwach czy samobójstwach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here