Sklep internetowy - pomysł na dodatkowy biznes

Sklep internetowy – pomysł na dodatkowy biznes

Sprzedaż produktów w sklepie internetowym to Twoje marzenie? Chcesz założyć sklep internetowy jednak obawiasz się jego obsługi, myśląc, że kwestie techniczne cię przytłoczą? W przypadku sklepu internetowego na platformie Shopify nie musisz obawiać się skomplikowanymi kwestiami związanymi z programowaniem czy kodowaniem. Twoim zadaniem jest jedynie handel internetowy, a całą obsługą zajmą się wyspecjalizowani pracownicy, którzy są zawsze do dyspozycji. Dokonywanie zakupów jest możliwe przy realizacji płatności zintegrowanych z odpowiednimi systemami, a cała strona internetowa jest nowoczesnym sklepem internetowym, który odpowiada na potrzeby konsumentów.

E commerce – handel elektroniczny jak źródło dochodów

Większość sklepów przeniosła się do obszaru internetowego, a Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili dużo tracą. Częstą obawą jest brak umiejętności obsługi strony internetowej w kwestiach czysto technicznych. Shopify zatrudnia ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty programistów oraz UX designerów dbających o całą obsługę oraz o stały rozwój ecommerce. Developer Shopify to osoba, która jest dla Ciebie. Shopify to rozwiązanie, które jest elastyczne i odpowiednie dla wszystkich – dostępnych jest ponad 4000 aplikacji, które pozwalają na dostosowanie platformy do konkretnych wymagań użytkownika. Aplikacje te dbają o każdy element obsługi sklepu od wysyłki produktu poprzez fakturowanie po automatyzację w kwestii wysyłki powiadomień.

Prosty sposób na otwarcie sklepu internetowego

Shopify nie wprowadza ograniczeń, dba o to aby każdy sklep internetowy rozwijał się według swojego tempa. To prosty sposób na obsługę magazynu. Wszystkie produkty dostępne w jednym miejscu i łatwy dostęp do statystyk. W razie problemów na jakimkolwiek etapie zespół ekspertów ds. eCommerce Shopify, pomoże Ci zaprojektować oraz rozwinąc dany obszar. Jeżeli masz problemy z obsługą, także możesz liczyć na wsparcie. Nie tylko od strony obsługi technicznej, ale także w ramach marketingu. W Shopify Polska możesz skorzystać z marketingowych promocji takich jak np. udzielanie kodów rabatowych czy bonów podarunkowych, a klienci otrzymają powiadomienia o nich automatycznie.

Sklepy internetowe dla każdego

Shipify to bardzo prosta w obsłudze platforma, która posiada możliwość wielu konfiguracji. Dzięki temu jest całkowicie elastyczna i można ją dostosować do praktycznie każdej branży. Klienci posiadają wiele możliwości i nowoczesnych rozwiązań takich jak np. możliwość posiadania mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu firmą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here